Kariéra

Vývojář/analytik HELIOS Green

Do našeho pražského týmu hledáme pracovníka na pozici vývojář/analytik se zaměřením na vývoj integračních řešení.

Náplň práce:

  • Aplikační vývoj rozšíření Helios GREEN
  • Návrh a vývoj interface mezi Helios GREEN a dalšími systémy
  • Analýza zadání od konzultantů a návrh řešení
  • Provozní podpora implementace

Požadujeme:

  • Analytické a koncepční myšlení
  • Znalost C#, .NET, MS SQL, web services
  • Komunikativnost
  • Samostatnost při řešení pracovních úkolů
  • Chuť učit se nové věci
  • Znalost Helios GREEN výhodou

Nabízíme:

  • Práci v příjemném prostředí stabilní rodinné firmy
  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Variabilní pracovní dobu, možnost občasné práce z domova
  • Příležitost realizovat vlastní nápady a učit se novým věcem
  • Možnost školení a dalšího vzdělávání

Informace o pozici:

Místo pracoviště Praha – Modřany
Typ pracovního vztahu HPP na dobu neurčitou, případně IČ
Benefity Bonusy, výkonové prémie, mobilní telefon, možnost home office, stravenky, školení, vlastní organizace náplně práce, příspěvek na životní/penzijní připojištění
Požadované vzdělání SŠ s maturitou
Požadované jazyky Angličtina (mírně pokročilá)

Pokud se domníváte, že jste to právě Vy, kdo by měl(a) v naší firmě pracovat, tak zašlete svůj životopis na adresu [emailova adresa je chranena JavaScriptem].

Konzultant/analytik HELIOS Green

Do našeho týmu hledáme pracovníky na pozici konzultant/analytik se zaměřením na moduly sklad a autoservis. Místo práce je možné buď v Praze, nebo v Ostravě. Vhodné jak pro uchazeče s praxí v oboru, tak i pro absolventy.

  • Zjišťování potřeb zákazníků a návrh vhodných řešení
  • Implementace systému HELIOS Green u zákazníka
  • Analýza zakázkových a speciálních branžových řešení
  • Spolupráce s vývojovým týmem na návrhu a testování úprav
  • Poskytování vzdálené podpory zákazníkům po telefonu a e-mailu
  • Prezentace řešení při výběrových řízeních

Požadujeme:

  • Ochota komunikovat se zákazníky na denní bázi
  • Dobrá znalost práce s PC v prostředí MS Windows
  • Znalost problematiky vývoje a implementace informačního systému
  • Znalost Helios GREEN či MS SQL výhodou

Nabízíme:

  • Práci v příjemném prostředí stabilní rodinné firmy

Místo pracoviště Praha – Modřany nebo Ostrava - Hrabůvka
Typ pracovního vztahu HPP na dobu neurčitou